Loginiai žaidimai žaista 1485

Hold’em Flash Poker

Vienas iš labiausiai mėgstamų lošėjams pokerio rūšių Texas Hold’em. Žaidimo pradžioje visiems dalyviams duodama po dvi kortas, po to vyksta statymų ratas. Tai daroma pagal laikrodžio rodyklę, pradedant nuo dalintojo, kuris pasižymėtas raide D. Pirmasis žaidėjas po dalintojo stato minimalų (small blind) statymą, o antras – dukart jį padidina (big blind). Jūs, savo ruožtu gali atsakyti į praėjusių žaidėjo statymą (Call), įdėti į bendrą puodą tą pačią suma, arba išmetate savo korteles dalintojui ir nedalyvaujate daugiau šiame rate, arba pakeliate bet kokią gerą sumą tinkančią jums.
Po to ant stalo statoma trečia korta, Jūs turėtumėte pabandyti išsiaiškinti koks derinys gali ateiti prie jūsų dviejų kortų ir ir kokia yra tikimybė laimėti, nes toliau seka statymų ratas. Pagrindinis bruožas tai ir visų vėlesnių statymų raunduose yra tai, kad žaidėjas gali padaryti nulinį tarifą ir vis dar likti žaidime. Bet tai tik tuo atveju, jei visi žaidėjai dar žaidžia, kitaip jums teks priimti statymą, arba padidinti, eikite (All-in), išleisti visus savo žetonus arba (fold).
Vėliau išmetama ketvirtoji korta ir po to statymų ratas. Veikia tos pačias taisykles, kaip ir ankstesniuose statymuose.
Kai išmetama penkta korta prasideda rezultatų apibendrinimas. Jei šiuo metu žaidime lieka du ar daugiau žaidėjų, jie turi atidengti kortas. Laimi tas žaidėjas kurio derinys yra stipresnis. Jeigu liko vienas žaidėjas – jis laimėjo ir jam kortų nebūtinai parodyti.
Kitame etape teisė dalintojo pereina kitam žaidėjui pagal laikrodžio rodyklę.

Game loading!